Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Pracownik fizyczny / Cieśla szalunkowy / Pomocnik cieśli - Gdańsk

May 19, 2022 18:21 - Dam pracę - Gdańsk
Szczegóły ogłoszenia
Zatrudnimy CIEŚLI SZALUNKOWYCH / POMOCNIKÓW / PRACOWNIKÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH w Gdańsku - od zaraz!
Współpraca z jedną z najdłużej działających i najbardziej znanych firm w Trójmieście
Zadania: Prace żelbetowe / Montaż i demontaż szalunków na inwestycji budowy bloku mieszkalnego w Gdańsku
Nasze wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku cieśli – mile widziane,
• W przypadku braku doświadczenia chęci do pracy i gotowości do nauki,
• Szukamy odpowiedzialnych i słownych Kandydatów bez nałogów
Firma gwarantuje:
• Stałe, bezpośrednie zatrudnienie bez pośredników,
• Umowę i pełne ubezpieczenie,
• Stawkę od 20 do 35zł – w zależności od doświadczenia i rodzaju umowy,
• Stacjonarną pracę na terenie Gdańska,
• Możliwość przyuczenia do zawodu.
Więcej informacji chętnie udzielę pod nr. tel. 537 504 404
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu