Test osobowości - PERSO.IN

September 30, 2022 22:17 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Narzędzie diagnostyczne PERSO.IN pozwala odkryć różnice indywidualne. Wypełnienie testu umożliwia wygenerowanie opisu osobowości wypełniającego. Po badaniu dostaje się spersonalizowany raport opisujący cechy osobowości, potencjał i instrukcje jak najlepiej wykorzystać je w funkcjonowaniu prywatnym i zawodowym. Praca daje dużą satysfakcję, kiedy jest dopasowana pod nasze osobiste ukierunkowanie. Znajomość osobowości, swoich potencjalnych szans i ryzyk może pomóc dokonać lepszych wyborów.

Nasz test jest to narzędzie, które składa się ze 150 pytań. Dzięki którym możliwy jest opis osobowości w obszarach postaw w stosunku do innych, otwartości na doświadczenia, podejścia do zobowiązań, podejmowania aktywności i kontaktów z innymi oraz sposobów reagowania na trudne sytuacje.

Obszerny opis znajduje się w Raporcie Osobistym. Składa się on z około 40 stron, z informacją o tym jaki jesteś, sferami, w których możesz się sprawdzić oraz potencjalnymi ryzykami. Ponadto można zapoznać 10 stylów zachowań i reagowania charakteryzujących ludzi. Można też umówienia się z trenerem PERSO.IN® w celu omówienia raport i całościowo wykorzystać swój potencjał. Raport osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Jest w nim informacja jak z tobą rozmawiać, w jaki sposób cię motywować, co cię ciekawi i co wpływa na usatysfakcjonowanie z pracy. Są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez wykwalifikowanych trenerów na szkoleniach.

Istnieją też raporty składające się z jednej strony o nazwie OnePager. Dedykowane są dla grup i osób indywidualnych. Dzięki nim można zobaczyć co wpływa na motywację badanego, jakie działania preferuje, co uznaje za ważne, a czego unikać w komunikacji.

Narzędzie stworzone jest na bazie szeroko wykorzystywanej przez psychologów koncepcji Wielkiej Piątki. Utrzymuje wymagające standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.