Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Różne > Pozostałe

  Doskonały pediatria Białystok tylko w Cmryska! OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 3, 2022 02:38 - Pozostałe - Białystok
100.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Przychodnia z Białegostoku oferuje nowoczesne usługi medyczne z zakresu mnogich obszarów medycznych. Stawiając na prowadzone przez nas CM, masz gwarancję, że o Twoje zdrowie zatroszczą się eksperci z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalną wiedzą. Prowadzona przez nas nowoczesna placówka oraz profesjonalny personel medyczny zagwarantuje Ci szybszy powrót do pełni sił w przyjaznych warunkach.
Medyczne centrum Ryska to luksusowa przychodnia zapewniająca kompleksową opiekę lekarza rodzinnego w obszarze Narodowego Funduszu Zdrowia oraz dostęp do specjalistów wielu dyscyplin lekarskich.
Zapewniamy opiekę Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci i niemowląt,dorosłych i opiekę położnej środowiskowo-rodzinnej. Ponadto proponujemy bezpłatne zajęcia w Szkole dla ciężarnych oraz bezinwazyjny pomiar bilirubiny u noworodków. Naszą fundamentalną domeną są również badania USG dzieci i osób dorosłych, wykonywane w naszym Centrum. Wykonujemy bogaty zakres badań usg począwszy od piersi , po usg jamy brzusznej skończywszy na usg w kierunku refluksu żołądkowo-przełykowego i wielu innych. Zdecyduj się na prowadzone przez nas centrum medycyny Ryska - na pewno sprostamy Twoim wymaganiom. Zapewnimy również wsparcie w innych obszarach medycyny oraz dogodne godziny konsultacji. Jeśli pragniesz efektywnej konsultacji odwiedź nas!
*kwota orientacyjna
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.