CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Zgierza i okolicy

Czy mięso drobiowe jest zdrowe? OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 28, 2018 14:11 - Zdrowie - Warszawa

1.00 zł

  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Drób jest jednym z najpopularniejszych rodzajem mięs, a jego popularność nie słabnie.
Drób ma walory smakowe, wysoką dostępność oraz odpowiednią cenę.

Jednak przez lata w temacie drobiu pojawiło się wiele nieprawdziwych i powszechnie kopiowanych przez media nieprawdziwych opinii.
Pojawiają się głosy, że mięso drobiowe może być niezdrowe lub może wpływać na gospodarkę hormonalną. Informacje te mogą niepokoić – zwłaszcza jeśli drób gotujemy naszym najbliższym. Należy jednak podkreślić, że informacje te prawie zawsze są całkowicie nieuzasadnione.

U Nas można zapoznać się z informacjami na temat mięsa drobiowego i zobaczyć jakie są warunki hodowli. Opierając się tylko na faktach, chcemy pokazać, że mięso drobiowe jest zdrowe i ze względu na swoje walory odżywcze wskazane dla każdego: małych dzieci oraz osób chorych.

Mięso drobiowe jest zdrowe, a taikże smaczne, a ze względu na różnorodność oferowanych elementów piersi,, skrzydełka, podroby może często pojawiać się na naszych stołach w postaci rozmaitych posiłków.

Dzięki realizowanej sprawnie od wielu lat zasadzie „od pola do stołu” polscy i europejscy konsumenci są pewni, że mięso drobiowe i jego produkty są w pełni bezpieczne.

Na stronie dobrydrob.pl znajdziecie Państwo smakowite przepisy na dania z drobiu, można je znaleźć na podstronie Przepisy.

Na naszej stronie znajdziesz między innymi przepisy na: nuggetsy z indyka, zupa z indyka, kanapka z gillowanym indykiem, pulpety z indyka, kaczka pieczona z jabłkami,
skrzydłach i szyi kaczki, pulpeciki w sosie pieczarkowym.

Zapraszamy na stronie: http://www.dobrydrob.pl/fakty-i-mity/antybiotyki/

Projekt finansowany ze środków Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego
65782
Ogłoszeń
102
Miast
2766
Użytkowników
642
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.