CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Zgierza i okolicy

Praca dla monterów mebli OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 20, 2019 07:12 - Dam pracę - Łowicz

40.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dla naszego stałego klienta poszukujemy montera mebli ze znajomością języka niemieckiego.
Praca od zaraz.
Lokalizacja : Niemcy
Zadania:
Dostawa mebli zgodnie z zamowieniem klienta,
Wnoszenie mebli do domu klienta,
Prace montażowe,
Prace demontażowe,
rejestracja reklamacji.

Oczekiwania:
Doświadczenie w wyżej wymienionych obszarach,
Komunikatywna znajomość niemieckiego,
Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziany,
Gotowość do zmiany miejsca pracy na terenie całych Niemiec.

Oferta:
Niemiecka umowa,
Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
Zakwaterowanie,
Opieke koordynatora.
90737
Ogłoszeń
102
Miast
3976
Użytkowników
901